Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Про важливість відповідального ставлення до ведення бізнесу, підвищення рівня ріелторської послуги та довіри клієнтів до ріелторської професії.

  • 18-10-2023
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Заходи СФНУ.
Відокремлений підрозділ СФНУ міста Києва 18 жовтня 2023 року проводив чергову  зустріч в  КЛУБІ РЕПУТАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ №3.
 
Модератор Клубу Олена Звонарьова наголосила про важливість відповідального ставлення до ведення бізнесу, підвищення рівня ріелторської послуги та довіри клієнтів до ріелторської професії.
 
Запрошеним гостем був портал DIM RIA , який представляли Катерина Сапожникова та Юлія Кислевич. Обговорювали  сервіси, які працюють саме для успішних команд і дають змогу гуртувати колективи. Побачили на практиці, як формуються рейтинги агентів та агенцій. Ознайомились з новими сервісами, що з’явились останнім часом. Кожен мав змогу знайти кваліфіковану відповідь на будь-яке питання з приводу ефективного розміщення оголошень.
 
Особливу увагу звернули на якість заповнених оголошень та важливість перевірки об'єктів нерухомості різними інструментами, зрозуміли, як це впливає на позицію оголошення в пошуку.
 
Поговорили про плани на майбутнє.
Дякуємо всім, хто мав змогу долучитись до нашого заходу.
 
До нових зустрічей в "Клубі Репутаційного Бізнесу".
 
Приєднуйтесь до лав СФНУ та "Клубу Репутаційного Бізнесу".
 
У нас ви отримаєте доступ до навчання та сертифікації, різних online та offline заходів, підтримку Спільноти, першими будете дізнаватися про новини ринку нерухомості.
 
Сила в єдності ????????!