Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

WebWizard CRM

Автоматизація рієлторської діяльності

Інструменти рієлтора

Logo WebWizard CRM

WebWizard CRM - повний набір інструментів для автоматизації рієлторської діяльності.

Розробка і впровадження:


Ми надамо Вам «під ключ» комплекс послуг, необхідних для впровадження CRM системи налаштованої саме під вашу специфіку бізнесу.

Проведемо аналіз бізнесу, алгоритмізацію процесів, налаштування / доопрацювання CRM, інтеграцію з іншими вашими системами. При необхідності - розробимо відсутні програмні сервіси що автоматизують бізнес процеси вашої компанії.

Ви отримаєте досконале програмне рішення адаптоване під вашу бізнес модель, а також підтримку, супровід та навчання.


Інформація щодо CRM:


Активно ведуться розробки в напрямку "обміну інформацією між різними агентствами", пошуку способів інтеграції та уніфікації даних з розрізнених джерел в єдиний інформаційний ресурс. Завдяки нашим розробкам у наших користувачів з'явилася можливість ІНФОРМАЦІЙНОГО об'єднання на рівні агентств нерухомості, що в свою чергу викликало появу ріелторських спільнот та об'єднань. Завдання, звичайно, не просте, але - гідне та благородне.

Заради спокою наших користувачів, офіційності статусу та впевненості в надійності зберігання інформації - програма офіційно зареєстрована в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. 27.11.2018 одержано свідоцтво "про реєстрацію авторського права" № 83163.

WebWizard CRM створена в тісній співпраці з практикуючими ріелторами, задіяні знання, досвід, вдалі випадкові збіги та ідеї декількох десятків досвідчених спеціалістів з усіх регіонів нашої країни!

Є ідеї як поліпшити сервіс? Є бажання внести свій вклад? - обов'язково звертайтеся до нас. Ми завжди раді плідній співпраці!


Контактна інформація: