Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Юридичні аспекти при продажу та оренді комерційної нерухомості.

  • 07-09-2023
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Заходи СФНУ.
06 вересня, 2023 року, відбулась чергова 37-ма зустріч в  "АГЕНТСЬКОМУ ПРОСТОРІ".
 
На “Годину з експертом” в якості спікера була запрошена  Голова юридичного комітету СФНУ Олена Стасюк з актуальною темою "Юридичні аспекти при продажу та оренді комерційної нерухомості”.
 
Обговорювали особливості проведення угод, оподаткування, оптимізації видатків та особливості розрахунків при продажу та оренді об’єктів комерційної нерухомості. Відмінності, які виникають, коли сторонами угоди є юридичні та фізичні особи, резиденти та нерезиденти. Розглядали практичні кейси, можливі ризики, ситуації, коли необхідні аудиторські перевірки, як правильно оформити суттєве поліпшення об’єкту нерухомості під час оренди, тощо. Учасники заходу мали змогу отримати відповіді на свої питання.
Дякуємо всім, хто мав змогу долучитись до нашого заходу. Окрема подяка нашій спікерці Олені Стасюк  за експертну думку та практичні кейси з власного досвіду.
 
До нових зустрічей в "АГЕНТСЬКОМУ ПРОСТОРІ" ????.
 
Приєднуйтесь до "АГЕНТСЬКОГО ПРОСТОРУ" та лав СФНУ м. Києва!
 
У нас ви отримаєте доступ до навчання та сертифікації, різних online та offline заходів, підтримку Спільноти, першими будете дізнаватись про новини ринку нерухомості.
 
Сила в єдності ????????!