Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

УЧАСТЬ В ЯКОСТІ ЕКСПЕРТА У НАЦІОНАЛЬНОМУ КРУГЛОМУ СТОЛІ 9.12.2020

  • 09-12-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Заходи СФНУ.
УЧАСТЬ В ЯКОСТІ ЕКСПЕРТА У НАЦІОНАЛЬНОМУ КРУГЛОМУ СТОЛІ 9.12.2020
 
Шановні експерти ринку нерухомості України!
 
Доводимо до Вашого відома, що 9 грудня 2020р. о 13:00 за київським часом в рамках ІХ Національного онлайн-форуму «Нерухомість України» відбудеться Національний круглий стіл на тему «Переосмислення майбутнього ринку нерухомості України».
 
З метою найбільш ефективного та інформативного проведення цього заходу оргкомітет IX НАЦІОНАЛЬНОГО Форуму вирішив запропонувати усім бажаючим експертам ринку нерухомості України, що виконують усі вимоги Оргкомітету по підготовці контенту - взяти безпосередню участь у національному круглому столі, записавши заздалегідь у відео-форматі** власну експертну думку щодо ключових питань* Круглого Столу.
 
Аби взяти участь необхідно до 8 грудня 2020р. відзняти та надіслати до оргкомітету Форуму відео хронометражем до 2-3 хвилин, в якому ви, як експерт ринку нерухомості дасте відповідь на 1 або декілька із нижче наведених запитань.
 
*Запитання, на які ми пропонуємо Вам дати відповідь.
 
1. Як на Вашу думку зміниться ринок нерухомості України у 2021 році і що стане головними факторами, що вплинуть на ці зміни?
 
2. Чим відрізнятиметься робота брокерів наступного року в умовах перманентної пандемії та можливих змін у питаннях регулювання діяльності брокерів і про що у зв’язку з цим потрібно брокерам потурбуватися уже сьогодні?
 
3. Які перестановки у професійній спільноті, регулювання діяльності брокерів та створення мультилістингової системи потрібні на Вашу думку, аби сформувати надійний фундамент для роботи фахівців у галузі нерухомості.  
 
**Відео буде прийнято до демонстрації лише за умови його відповідності вимогам. 
Зйомку бажано здійснити:
1. на однотонному фоні (бажано не на фоні вікна чи джерела світла)
2. У горизонтальному форматі (не вертикальне відео селфі)
3. Без зайвих зовнішніх шумів (зйомки у кафе, ресторанах, з вулиці - не будуть прийматися)
4. щоб було чітко чути Ваш голос (якщо є можливість записати відео з мікрофоном - це ідеально. Але це не є обов’язково)
5. Відповіді на запитання повинні мати лаконічний формат, оскільки всі ваші відповіді будуть використані для монтажу загальної програми круглого столу, яка буде демонструватися для усіх глядачів 9-го грудня
 
Після демонстрації під час ефіру Національного Круглого Столу усіх відео, які надійдуть до оргкомітету до 6 грудня, глядачі прямого ефіру матимуть можливість задати свої додаткові питання тим експертам, які даватимуть свою експертну думку на відео і отримати коментарі від цих експертів уже у прямому ефірі. 
 
Чекаємо від Вас Ваші експертні думки на відео! 
Надсилайте їх на адресу:
Info.fiabci@gmail.com та kievsoyuz@ukr.net
 
Гарного Вам дня!
Оргкомітет 
ІХ Національного Онлайн-Форуму
«Нерухомість України»
 
СФНУ
ГО «ФІАБСІ-Україна»
АВІЗО