Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Засідання Правління Всеукраїнської громадської організації «Спілка фахівців з нерухомого майна України»

  • 18-06-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Заходи СФНУ.
18 червня 2020 року у м.Києві відбулось Засідання Правління СФНУ. Головуючий – Президент СФНУ Віктор Несин. На засіданні були присутні всі члени Правління. На порядок денний було винесено: визначення позиції Спілки відносно «Проекту Закону про ріелторську діяльність» від 09.06.2020 року та обговорення даного законодавчого акту.
 
Представники Всеукраїнської громадської організації «Спілка фахівців з нерухомого майна України» були членами робочої групи  по розробці «Проекту Закону про брокерську діяльність» у Фонді Державного майна України протягом 2019 року. На З'їзді СФНУ в травні 2019 року  було прийнято рішення в підтримку законодавчого регулювання ринку нерухомості України.
 
Представники Спілки і зараз підтримують законодавчі пропозиції , щодо регулювання ріелторської діяльності. Наша громадська організація   співпрацює з державними органами для подальшого впровадження Закону. Ми вважаємо, що «Закон про ріелторську діяльність» буде сприяти  визнанню професії «ріелтор» та підвищенню рівня якості ріелторської послуги. 
 
Для досягнення даної мети керівництво Спілки, на чолі з чинним Президентом Віктором Несиним, наполягатиме на включені представників «Спілки фахівців з нерухомого майна України» до «Національної федерації фахівців у сфері ріелторської діяльності».
 
Під час засідання Правління створено робочу групу на чолі з Президентом Спілки для  співпраці з представниками державних органів. Робоча група прийматиме на розгляд та   вивчатиме пропозиції до проекту Закону від Голів Регіональних підрозділів СФНУ.
 
Нагадуємо, що метою закону є забезпечення єдиної державної політики у сфері регулювання ріелторської діяльності в Україні, захисту прав і інтересів фахівців у сфері ріелторської діяльності, суб'єктів ріелторської діяльності та споживачів ріелторських послуг.