Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Благодійний онлайн-марафон в підтримку проекту «Захисти медика»

  • 28-04-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Клуб «Союзник».
28 квітня в Ріелторському клубі «Союзник» м.Києва, ми мали змогу поринути у світ переговорів з Андрієм Івановичем Талашевим. Наша зустріч була цікавою, бо затягнулася на 45 хвилин довше запланованого часу і мабуть, якщо б ми не зупинилися, то спілкувалися б ще. Але ми тільки трішечки відкрили ті двері в світ комунікацій, і на одній зустрічі неможливо встигнути все почути та запитати. Тож в світі залишається ще багато чого цікавого. Список книг та фільмів Андрій Іванович, як і обіцяв, вже вислав і вам ця інформація вже доступна у Вайбер групах СФНУ.
Нагадуємо, що це був благодійний марафон «Година з експертом», який проводить Київське відділення СФНУ в Ріелторському клубі «Союзник-онлайн». Цей захід проводиться в підтримку проекту «Захисти медика», який ініціює волонтерський центр «Криївка вільних». Отже, велика подяка всім, хто долучився до доброї справи та сплатив рекомендовану вартість за участь в марафоні і всім, хто ще збирається це зробити.
Хочемо звернути вашу увагу на факт того, що наразі великий відсоток захворівших приходиться саме на медиків. Тому, допомагаючи медпрацівникам, ми тим самим допомагаємо і собі і всім скоріше повернутися до нормального життя. Долучайтеся, якщо хочете якнайшвидше повернутися до звичного життя!
Участь у марафоні для членів СФНУ - безкоштовна. Рекомендована вартість участі 41 грн. Це вартість виготовлення одного захисного екрану. Або, якщо Вам дуже сподобалось, ви можете перерахувати 75 грн. Це вартість закупки респіратора або перерахувати будь яку суму на власний розсуд.
При перерахуванні коштів у призначенні платежу вкажіть, будь ласка, «захисти медика» для того, щоб можна було порахувати скільки екранів та респіраторів наша Спілка закупить для медиків.
РЕКВІЗИТИ: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КРИЇВКА ВІЛЬНИХ» Р/р UA413007110000026009052622056 у ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 300711, ЭДРПОУ 40842590