Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Благодійний онлайн-марафон в підтримку проекту «Захисти медика»

  • 22-04-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Клуб «Союзник».
Сьогодні, 22 квітня, о 16.00 ми знову зустрілися в ріелторському клубі «Союзник» на благодійному марафоні «Година з експертом», що проводить Спілка фахівців з нерухомого майна м.Києва. Цей захід проходить в підтримку проекту  «Захисти медика», що ініціює  волонтерський центр «Криївка вільних»
Цього разу ми з вами «допитували» в хорошому сенсі цього слова) Олену Звонарьову. Олена Звонарьова –  експерт з 20-річним досвідом, лідер думок, засновник агенції «КУБ». Вона має класну програму для навчання своїх працівників та є керівником комітету з навчання та сертифікації нашого відділення СФНУ м.Київ.
Тема онлайн-зустрічі: «Написання текстів у рекламних оголошеннях з урахуванням вимог пошукових систем. Які інтернет-ресурси найбільш ефективні для ріелтора». Тож сьогодні ми говорили про ефективність тих чи інших інтернет-ресурсів, як писати тексти для оголошень, щоб ці оголошення бачили потенційні клієнти. Як клієнти думають та шукають собі нерухомість і як це врахувати ріелтору при написанні текстів для оголошень. І це була не оцінка порталів –  одні хороші, а інші погані і таке інше. Зовсім ні – тільки досвід та практичні поради, дві години цікавого спілкування та навчання від нашого експерту.