Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Благодійний онлайн-марафон в підтримку проекту «Захисти медика»

  • 21-04-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Клуб «Союзник».
Чудово колеги! Наш благодійний марафон «Година з експертом» у Ріелторському клубі «Союзник-онлайн» в підтримку проекту «Захисти медика», який ініціює волонтерський центр «Криївка вільних» триває. Сьогодні у нас була незвичайна зустріч на тему «Чат-боти та їх використання в роботі ріелтора». Так – у ріелтора може бути безкоштовний працівник, і навіть не один) Це чат-бот.
Як з цим працювати і використовувати в роботі ріелтора, нам розповів сьогодні Ярослав Давидчук - маркетолог, програміст, архітектор чат-ботів. Спеціаліст з навчання та розвитку персоналу. Спікер всеукраїнських конференцій з нерухомості.
Велика подяка нашому сьогоднішньому експерту від Спілки фахівців з нерухомості Україти та особисто від Андрія Ярьоми, як голови Київського регіонального відділення СФНУ та від усіх учасників онлайн-конференції. Було цікаво та корисно!
Також дякуємо всім, хто долучився і перерахував кошти за участь в марафоні та тим, хто ще збирається це зробити.
І всіх колег чекаємо завтра в тому ж місці в той же час, 22 квітня о 16.00.
Будемо вчитися правильно писати тексти та поговоримо про те, які інтернет-ресурси ефективні для ріелторів у тому чи іншому сегменті. Отже, долучайтесь до наших наступних онлайн-зустрічей!