Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Благодійний онлайн-марафон в підтримку проекту «Захисти медика»

  • 16-04-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Клуб «Союзник».
Чергова зустріч в Ріелторському клубі «Союзник-онлайн» благодійного марафону в підтримку проекту «Захисти медика», що ініціює волонтерський центр «Криївка вільних» і підтримує Київське відділення СФНУ. 
16 квітня, на онлайн-зустріч була запрошена Наталія Наумець – ріелтор з 25-річним досвідом, юрист, економіст, психолог. Автор семінарів та тренингів для професійних учасників ринку нерухомості. Тема онлайн-конференції «Як ріелтору пережити кризу на ринку нерухомості. Поради експерта, що здолав за 25 років професійної діяльності 4 кризи». 
Під час зустрічі слухачі отримали багато корисних і конкретних рекомендацій: які можливості для ріелтора відкриває криза, які технології більш ефективні під час кризи, як прорахувати перебіг подій на ринку, та які психологічні техніки можна використовувати для мотивації в умовах сьогодення
Нагадуємо, що наш марафон благодійний! Велика подяка тим, хто долучився до проекту і перерахував кошти, і тим хто ще планує це зробити. На ці кошти будуть здійснені закупівлі засобів захисту для медиків Київської 8-ї лікарні та в понеділок 20 квітня все буде доставлене в лікарню.
І у вівторок ми продовжуємо, в тому ж місці в той же час на вас буде очікувати дуже цікавий спікер. 21 квітня о 16.00.
Також запрошуємо долучатись всіх учасників  регіональних відділень СФНУ.
Участь у марафоні для членів СФНУ - безкоштовна. Рекомендована вартість участі 41 грн. Це вартість виготовлення одного захисного екрану. Або, якщо Вам дуже сподобалось, ви можете перерахувати 75 грн. Це вартість закупки респіратора або перерахувати будь яку суму на власний розсуд.
При перерахуванні коштів в призначенні платежу вкажіть, будь ласка, «захисти медика» для того, щоб можна було порахувати скільки екранів та респіраторів наша Спілка закупить для медиків.
РЕКВІЗИТИ: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КРИЇВКА ВІЛЬНИХ» Р/р UA413007110000026009052622056 у ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 300711, ЭДРПОУ 40842590