Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Благодійний онлайн-марафон в підтримку проекту «Захисти медика»

  • 15-04-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Клуб «Союзник».
15 квітня в Ріелторському клубі «Союзник-онлайн» пройшла чергова конференція із серії «Година з експертом». Київське відділення СФНУ організувало зустріч з еспертом Іваном Кудояром – Головою правління «Спілки консультантів з нерухомості України» на актуальну в даний період тему: «Поведінка забудовників під час та після карантину. Ризики ріелтора».
Експерт наголосив, що у будівельній галузі первинних забудов міста Києва працює 106 компаній. Близько 220 комплексів і житлових будинків будуються у м. Києві і 300 – у Київській області. Щодо питання: «Як реагує ринок новобудов на карантин?», то відповідь – всі забудовники по різному. І чим більша компанія забудовник, тим краще вона готова до можливої кризи на ринку первинної нерухомості, внаслідок оголошеного в країні карантину.
Щодо загальних рекомендацій по придбанню нерухомості в новобудовах, експерт рекомендує звернути увагу на такі важливі моменти: це репутація забудовника, дозвільна документація і ступінь готовності об’єкту. Не перший рік вивчаючи компанії забудовники,  експерт висловив свою думку щодо Топ-5 забудовників.
На питання: «В які новобудови можна вкласти кошти після карантину?», Іван Кудояр наголосив, що потрібно враховувати репутаційні, політичні та економічні ризики. А також той момент, що часткову реакцію первинного ринку нерухомості на кризу, ми можемо відчути через 3-4 місяці від початку карантину. А більш повну – через 6 місяців.
Під час конференції ріелтори обмінювались думками, ставили питання і отримували відповіді по конкретним комплексам і житловим будинкам на первинному ринку.
Дякуємо всім, хто приймав участь! Також велика подяка експерту, Івану Кудояру. І нагадуємо, що зустріч відбулась в рамках «Благодійного марафону». Три тижні з вівторка по четвер в Ріелторському клубі «Союзник-онлайн» будуть проводитись зустрічі з експертами на актуальні для ріелторів теми. Зібрані кошти будуть передані на закупівлю засобів захисту для медиків.