Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Благодійний онлайн-марафон в підтримку проекту «Захисти медика»

  • 14-04-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Клуб «Союзник».
14 квітня в оновленому Ріелторському клубі «Союзник-онлайн» відбулася перша запланована онлайн-зустріч із серії «Година з експертом», яка була організована Київським відділенням СФНУ.
З темою «Карантин. Економічна криза. Що відбувається на ринку нерухомості та до чого слід готуватися ріелтору» перед учасниками виступив Анатолій Топал – сертифікований Управляючий нерухомістю (CPM, IREM USA), віце - президент АПУН, Голова Міжгалузевої кваліфікаційної ради, автор та співавтор навчальних програм "Ріелтор професіонал", "Професійна програма підвищення кваліфікації менеджерів ринку нерухомості", "Ріелторська справа".
Резюмуючи по темі свого виступу, Анатолій Топал наголосив на тому,  що будь-яка криза – це виклик і одночасно шанс для ріелторів навчатися і піднімати свої можливості до власних амбіцій. А перспективи розвитку у професії значні. На ринку по роботі з нерухомістю мають залишитися професіонали з високим рівнем кваліфікації. Головне віра в себе і розуміння того, що професія ріелтора унікальна!
 
Дякуємо організаторам – Київському відділенню СФНУ і всім, хто приймав участь в онлайн-конференції. Також велика подяка експерту, Анатолію Топалу, який провів цікаву зустріч на актуальну тему. І нагадуємо, що онлайн-зустріч відбулась в рамках «Благодійного марафону». Три тижні з вівторка по четвер в Ріелторському клубі «Союзник-онлайн»  будуть проводитись зустрічі з експертами на актуальні для ріелторів теми. Зібрані кошти будуть передані на закупівлю засобів захисту для медиків.