Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Онлайн-конференція Регіонального відділення СФНУ м. Дніпра

  • 07-04-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Новини в регіонах.
7 квітня, вперше за історію Регіонального відділення СФНУ м. Дніпро, ріелтори об’єднали свої зусилля та бажання реально показати, що «Сила в єдності»! За допомогою сервісу Zoom була організована онлайн-зустріч! Світ змінюється і ми змінюємось разом з ним! Онлайн-конференція відбулась за участю Президента СФНУ Несина Віктора Васильовича, керівника ДРВ Заіки Валерія Валерійовича та 49 учасників Спілки. 
Президент СФНУ Несин Віктор Васильович виступив зі зверненням до спільноти ріелторів.
Нотаріус Солошенко Наталія Володимирівна провела семінар у форматі питання-відповідь на тему «Оподаткування при угодах з нерухомістю». Також розглядалось питання презентації об’єктів нерухомості і заявок на купівлю від ріелтора. Юрист дав пояснення з приводу Закону, щодо оренди нерухомості.
Під час конференції ріелтори обмінялись досвідом у вирішенні професійних задач. Учасники ставили питання кваліфікованим спеціалістам. Дізнались про реалії на ринку нерухомості, не виходячи з домівки.
СФНУ завжди допомагає бути в курсі останніх тенденцій ринку нерухомості і формату ріелторських послуг, а сьогодні це особливий час!