Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Завершився перший блок пілотного проекту "Майстер Кейс"

  • 12-11-2019
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Заходи СФНУ.
Завершився перший блок пілотного проекту "Майстер Кейс", який створили і провели фахівці з багаторічним досвідом, члени Спілки Фахівців Нерухомого Майна України Ірина Сергієнко і Любов Мазніченко. 
"Майстер Кейс", став майданчиком для відточування професійної майстерності, де об’єдналися колеги професіонали з багаторічним досвідом, з величезним багажем напрацювань, готові ділитися своїми знаннями і отримувати відповіді при обговоренні складних кейсів, які потребують особливої уваги, так і колеги, які щойно почали свій шлях опанування тонкощів багатогранної професії фахівця з нерухомості. 
Всі присутні аналізували запропоновані Кейси, знаходили помилки, а потім шляхи виходу із складних ситуацій і робили висновки. 
Важливим посилом Проекту стало розуміння колег – однодумців, що 
життя не стоїть на місті. Шалений ритм сучасності вносить свої корективи в нашу буденність і в наш робочий ритм. Необхідність вдосконалювати свої практичні навики, опановувати сучасні прогресивні технології, розкривати свій потенціал і створювати нові проекти.
Згідно відгуків колег, створений інформаційний потік формату Майстер Кейс дозволив зацікавити завданнями навіть самих досвідчених фахівців ринку нерухомості, а завдяки практичним завданням знаходити в собі нові таланти і нові можливості. Ігрова форма занять викликала азарт, захоплення і бажання брати участь в командній роботі. 
А теми зустрічей настільки цікаві і корисні, наскільки немає меж досконалості.
На Майстер Кейс були запрошені профільні експерти, до яких накопичилося достатньо питань в сфері нотаріату, адвокатури, копірайту, особливостей створення власного бренду. 
Універсального рішення не існує. Немає обмежень – є можливості.
Окрема тема, це атмосфера і енергетика, яка панувала на зустрічах. 
Проект Кейс, як інструмент в роботі ріелтора і був розрахований на 5 занять.
Тема першої зустрічі мала назву «Історія угоди, або магічна сила слова – Ні»
Учасникам був запропонований Кейс(угода, яка відбулася), треба було проаналізувати ситуацію, зробити висновки і дати своє бачення на помилки і професійні дії. Свої висновки і рекомендації надала Перший Віце – президент СФНМУ Лариса Ставинога, запрошена в якості експерта 
Тема другої зустрічі «Відстрочка платежу та інші ризики в угоді»
На реальному Кейсі учасники учасники розглянули, які існують ризики в угоді
Чи потрібно погоджуватись на угоду з відстрочкою платежу
Види документів для відстрочки
Учасникам запропонували дати відповідь на запитання, ваші дії у випадку не повернення коштів. 
Тему розкрила Людмила Скріпнікова, юрист, практикуючий фахівець з нерухомості, запрошена в якості експерта.
Третя зустріч мала тему : «Кейс, як маркетинговий інструмент для ріелтора»
На зустрічі розглянули 10 цікавих прийомів написання заголовків,
Історію угоди, яка продає послугу
Кейс, як просування ріелтора
Своїми напрацюваннями поділилися запрошені експерти копірайтерка Марина Алімова, та Олена Онопрійчук, практикуючий фахівець з нерухомості 
Тема четвертої зустрічі «Запроси юриста – врятуй угоду або, як продати нерухомість, якщо немає злагоди між співвласниками»
Дуже не проста ситуація склалася між членами однієї родини, співвласниками часток квартири, учасники зустрічі спільно з запрошеним адвокатом знаходили і пропонували шляхи вирішення складного завдання.
Запрошені експерти Лілія Таращенко практикуючий ріелтор, та юрист, практикуючий адвокат Дмитро Судак.
Тема п’ятої зустрічі « Нерезиденти і угоди з ними». Це досить актуальна, складна і цікава тема, яку блискуче висвітлила запрошена в якості експерта Тетяна Марчук, приватний нотаріус Києво-Святошинського району Київської області, член Правління Відділення Нотаріальної Палати України в Київській обл.
Після проведених п’яти зустрічей, була запропонована ще шоста зустріч, це своєрідний Розбір Польотів! Адже, Ірина Сергієнко і Любов Мазніченко завершили, анонсований в травні 2019 року старт Проекту Майстер Кейс. І логічно було би отримати Акт виконаних робіт і зворотній зв’язок від колег, які стали активними учасниками зустрічей. Для організаторів важлива була думка колег, на скільки важливий цей проект, чи влаштовує вибраний формат і які теми в наступному році потрібно висвітлювати. 
По традиції організаторів, кожна зустріч має свою актуальну тему, і шоста зустріч не стала виключенням.
Тема зустрічі «Психологія Стилю» В якості експерта свої позитивні поради надала Наталія Мкртчян, дизайнер, стилист, фотограф.
Також, на зустрічі були присутні запрошені почесні гості і друзі Проекту Любов Фурса Виконуючий Віце-Президент, Лариса Ставинога Перший Віце-Президент, Марина Сбродова.
Учасники урочистого вечора дали однозначно високу оцінку Проекту Майстер Кейс і висловили сподівання, що в наступному році Майстер Кейс і надалі відкриє свої двері всім бажаючим вдосконалювати свою майстерність серед високопрофесійних фахівців з нерухомості України.