Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Прес-конференція "Як не потрапити на гачок шахрайських схем, та які найпопулярніші схеми діловарів у цьому році"

  • 06-08-2019
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Новини в регіонах.

Представниками від ДРВ СФНУ виступали:
- Голова ДРВ СФНУ
– Логутенко Сергій Миколайович
- Заступник голови ДРВ СФНУ – Жовтопуп Кирило Олександрович
- Заступник керівника комітету етики ДРВ СФНУ – Заіка Валерій Валерійович
Однією з найбільш актуальних тем, особливо влітку, в сезон відпусток, є оренда житла на різні терміни. За останній рік випадки махінацій із нерухомістю стали частішими. Ринок вторинного житла є «золотою жилою» для аферистів. Зараз дуже поширеними стали випадки підробки документів на нерухомість. Ще одним гачком, на який часто потрапляють довірливі та неуважні люди, є надто приваблива ціна на нерухомість. 
Це стосується як оренди, так і купівлі-продажу будь-якої нерухомості. У більшості випадків за низькою ціною також криються шахраї та діловари які паплюжать світле ім’я.
Найпопулярніші схеми цього літа:

♦ Схема №1 – вимагання переводу невеликих коштів на рахунок фізичної особи, начебто, як гарантія, що в Орендаря дійсно є наміри орендувати житло.
♦ Схема №2 – надання суто інформаційних послуг з підписанням договору та попередньою оплатою, як правило в розмірі 4000 грн, тобто 100% комісії. Обов’язковим пунктом таких договорів є те, що, якщо Орендар протягом певного часу так і не прийняв рішення знімати запропоновані варіанти, діловари вважають свою роботу виконаною, та за умовою договору гроші не повертаються.

Бережіть себе, та пам’ятайте, безкоштовний сир буває лише в мишоловці.
Тому, робіть тільки правильний вибір та звертайтеся виключно до професіоналів Спілки Фахівців з Нерухомого майна України!