Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Сертифікаційні курси спеціалістів з житлової та комерційної нерухомості

  • 06-09-2019
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Сертифікаційні курси.

Реалії сьогодення актуалізували потребу у створенні авторитетного та якісного освітнього продукту у галузі нерухомості. Саме тому Cпілка фахівців з нерухомого майна України запрошує на навчальні сертифікаційні курси спеціалістів з житлової та комерційної нерухомості. Для цих курсів ми розробили унікальну авторську програму, що охопила 10 тематичних блоків, які  розкривають основні аспекти ріелторської діяльності.
Сертифікаційна програма від Спілки фахівців з нерухомого майна України - це спеціалізований навчальний курс, спрямований на отримання, оновлення та розширення знань, формування нових професійних компетентностей, засвоєння інноваційних технологій, форм і методів роботи у сучасних умовах.

Наша програма включає наступні тематичні блоки:
1. Основи ріелторської діяльності.
2. Основи законодавства України, що регулюють ринок нерухомості.
3. Оподаткування операцій з нерухомістю.
4. Технології в ріелторському бізнесі.
5. Маркетинг і реклама в ріелторському бізнесі.
6. Основи психології та практика ріелторської діяльності.
7. Основи земельного законодавства. 
8. Універсальні ексклюзивні договори та їх роль в ріелторському бізнесі.
9. Комерційна нерухомість – класифікація, види та форми угод, особливості відчуження, оподаткування операцій з комерційною нерухомістю.
10. Оренда майна, договір оренди, особливості укладання договорів оренди, суборенда.

Після завершення курсу слухачі отримають Свідоцтво учасника курсу «Фахівця з житлової та комерційної нерухомості», Члени СФНУ при успішній здачі іспиту отримають Кваліфікаційний сертифікат  фахівця з житлової нерухомості, Кваліфікаційний сертифікат фахівця з комерційної нерухомості.
Також всім слухачам буде надано роздаткові матеріали, повний пакет документів (зразки угод, актів), необхідний для професійної та ефективної роботи ріелтора.

Вартість – 2500 грн.
Для членів Спілки фахівців з нерухомого майна України – 2000 грн.


Учасники навчання за сертифікатними програмами будуть вивчати кращий вітчизняний та світовий досвід в галузі нерухомості, організацію роботи та менеджмент, ознайомляться з практичним досвідом найкращих та найуспішніших ріелторів країни.